klinika stonava


Epic 404 - Article Not Found

The article you were looking for was not found, but maybe try looking again!

View Profile

Profile Information

Name

klinika stonava

About

Klinika Stonava 1071 – jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję przeprowadzanego  i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez niezwykle doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

 

Klinika w Stonavie – oferujemy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań, papierów i dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonamy na miejscu.

 

Przeprowadzenie terminacji ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży – usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Klinika Stonava – szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które zdecydowały się aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.

Role None