View Profile

Profile Information

Name

klinika stonava

About

Klinika Stonava 1071 – jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm oferowanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez niezwykle doświadczony personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

 

Klinika w Stonavie – zapewniamy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na świadczenie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Klinika Stonava – jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej kobiecie. W większości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy na miejscu.

 

Przeprowadzenie zabiegu aborcji na terenach Czech jest całkowicie legalne (z zachowaniem określonego czasu trwania ciąży – usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich państwach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort pobytu i anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje ukarania osób, które zdecydowały się aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.

Role None