View Profile

Profile Information

Name

klinika stonava

About

Klinika Stonava 1071 – jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję przeprowadzanego  i profesjonalizm świadczonych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez kompetentny personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

 

Klinika w Stonavie – gwarantujemy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy w klinice.

 

Przeprowadzenie terminacji ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z dotrzymaniem określonego czasu od poczęcia ciąży – usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w bliskich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Klinika Stonava – kładziemy nacisk na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które przeprowadziły aborcję na terenie kraju, gdzie jest to legalne.

Role None