View Profile

Profile Information

Name

Dieta Pudełkowa

About

Dlaczego dieta pudełkowa od Fitnezji?

 

W naszej ofercie znajdują się różnorodne diety pudełkowe i sokowe. Pudełka i soki zawierają 5 zbilansowanych posiłków, którymi mogą się cieszyć nawet najbardziej wybredne osoby. Ludzie zwracają się do starej sztuki gotowania w domu ze względu na jej walory zdrowotne i smakowe. Fitnezja oferuje dietetyczną dostawę, która dostarcza tysiące zestawów posiłków dziennie prosto pod Twoje drzwi.

 

Co wyróżnia catering dietetyczny Fitnezja na tle innych?

 

Chcemy, abyś był zadowolony ze wszystkich świadczonych przez nas usług i mamy nadzieję, że wszystkie oferowane przez nas produkty będą Ci się podobać.

 

Najwyższa jakość dań

 

Używamy tylko najwyższej jakości składników. Nigdy nie używamy konserwantów ani sztucznych aromatów. Jedynymi dodatkami są naturalne zioła i przyprawy. Do tej pory wszystkie nasze diety pudełkowe zostały pozytywnie przyjęte. Pod względem smakowym dbamy o to, aby przypadły do gustu każdemu.

 

Jesteśmy EKO!

 

Jesteśmy świadomi wpływu cateringu na środowisko. Dlatego ulepszamy nasze procesy technologiczne i opracowujemy strategie, takie jak używanie mniejszej ilości tworzyw sztucznych w celu ochrony środowiska. W jej ramach usuwamy plastikowe pudełka na rzecz ekologicznych alternatyw, plastikowe sztućce zastąpiliśmy biodegradowalnymi zamiennikami oraz wprowadziliśmy papierowe słomki i torby. To pozwoliło nam znacznie zmniejszyć zużycie plastiku.

 

Oszczędność czasu połączona z wygodą

 

Catering dietetyczny Fitnezja to coś więcej niż tylko zdrowie i smak. Zapewnia również dużą wygodę składania zamówień, co pozwala zaoszczędzić czas. Będziesz mógł spędzić trochę czasu z dziećmi, przyjaciółmi, a nawet trochę się wyspać, podczas gdy my przygotujemy 5 zdrowych posiłków, które możesz podgrzać, kiedy tylko chcesz.

 

Zbilansowana i urozmaicona dieta

 

Udowadniamy również, że monotonne menu nie powinno być konieczne na diecie. Codziennie na dania Fitnezji podawane są dania kuchni świata, nad którymi czuwa doświadczony zespół. Czekoladowe ciasteczka to zawsze dobry pomysł na popołudniową herbatę. Duszona cielęcina z boczniakami, porem, ziemniakami i burakami to kolejny świetny pomysł na obiad. Na kolejny obfity posiłek spróbuj barszczu ukraińskiego z jajkiem i kwaśną śmietaną.

 

Gdzie dostarczamy dietę pudełkową?

 

Od ponad dekady pomagamy ludziom prowadzić zdrowsze życie w Polsce. Jesteśmy zlokalizowani na terenie całego kraju i oferujemy dietę pudełkową z dostawą dla miast każdej wielkości.

Role None