View Profile

Profile Information

Name

Aborcja Czechy

About

Aborcja Czechy – jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego  i profesjonalizm oferowanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez kompetentny personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

 

Usuwanie ciąży Czechy – oferujemy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na świadczenie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie oczekujemy badań, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy na miejscu.

 

Wykonanie usunięcia ciąży na terenach Czech jest legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży – aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na terminację w bliskich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.

Role None